Kontakt
0

Dlaczego Strida?

Kategoria: O rowerach Strida / Data publikacji: 01.14.21
STRiDA to przenośny składany rower z napędem paskowym i wyróżniającą się składaną ramą w kształcie litery „A”, zaprojektowany przez brytyjskiego inżyniera i projektanta Marka Sandersa. Skierowany przede wszystkim do osób dojeżdżających do pracy i mieszkańców miast, których przestrzeń bagażowa może być ograniczona, STRiDA został zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu, szybki w składaniu i łatwy w utrzymaniu.
Ergonomicznie zdrowa pozycja rowerowa
Jedną z unikalnych cech rowerów składanych STRIDA jest zdrowa pozycja wyprostowana: bez zginania pleców i szyi! Ponadto łatwo wsiąść na STRIDĘ bez wysokiego wymachu nogą, jak w przypadku tradycyjnego roweru. Dzięki wyjątkowo niskiej pozycji siedziska STRIDA może być nawet używany jako rower spacerowy, zapewniając dodatkowe wsparcie podczas ruchu bez jazdy na rowerze. STRIDA został zaprojektowany tak, aby bardzo łatwo się składał, ale także optymalnie współpracował z ludzkim ciałem. Zachęca do siedzenia prosto i korzystania z ciała w zdrowy, ergonomiczny sposób. Chociaż większość ludzi nie ma problemu z przyzwyczajeniem się do niego, pamiętaj, że wydaje się on nieco inny niż standardowy rower - zwłaszcza na początku. W modelu STRIDA środek ciężkości znajduje się nieco wyżej, co oznacza, że ​​możesz bardziej wykorzystać swoją masę ciała do kierowania. Podczas gdy w standardowym rowerze skręcasz prowadząc przednie koło za pomocą kierownicy, w STRIDA masz naturalną skłonność do pochylania się i wykorzystywania ciężaru ciała do skręcania.
 
STRiDA jest wyjątkowa!
STRiDA to jedyny rower składany, który jest bezsmarowy, odporny na korozję i praktycznie bezobsługowy. Jest to również najlżejszy składany rower produkcyjny na świecie, a po złożeniu można go łatwo przetoczyć. Dzięki przywództwu w zakresie projektowania i produkcji jesteśmy w stanie wesprzeć strida najmocniejszym pakietem gwarancyjnym w branży rowerowej. Ten rower można schować prawie wszędzie, a jednocześnie szybko i łatwo złożyć bez konieczności wyjmowania części lub używania skomplikowanych narzędzi.

Strida jest zaje***ta ! Rower składany Strida w opinii Iraja z Afganistanu
Rower jest naprawdę rewelacyjny, idealnie sprawdza się na dojazdach na krótkich dystansach 15-20km, ale można spokojnie przejechać jednorazowo o wiele więcej. Stridę pokochało wielu klientów na całym świecie, a doceniana jest przede wszystkim przez właścicieli: kamperów, przyczep kempingowych, jachtów, łodzi motorowych, kierowców ciężarówek etc. To naprawdę świetny rower do transportu łączonego, z autobusem, metrem, tramwajem, autem.

Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

O rowerach Strida

Dlaczego Strida?

O rowerach Strida

O rowerach Strida

O rowerach Strida

Belgijski kolarz wybrał Stridę